مجموعه تهويه رويال با بيش از يک دهه سابقه با پشتوانه فني و فعاليت مديران خود در زمينه طراحي و ساخت کليه دستگاه هاي تهويه مطبوع آغاز نموده. گروه کارخانجات تهويه رويال مطابق با آب و هوايي کشور محصولات خود را با بالاترين کيفيت همراه با تکنولوژي روز دنيا بر اساس فضا و ظرفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز و بالاترين کيفيت و بالاترين راندمان و بهره گيري از بهترين قطعات و پايبندي به اصول مهندسي و طراحي در دستور کار قرار گرفت و همواره با صداقت در سرلوحه تمام امور بوده و خواهد بود از آنجايي که بازار کشورمان بسيار هوشمند و دقيق است توليدات اين مجموعه به سرعت مشتريان خود را پيدا کرده و جايش را در بازار باز نموده است.

توليدات :

توليدات تهویه رویال عبارتند از : انواع چيلرهاي تراکمي ، آب خنک و هواخنک ( – ميني چيلر – پکيج يونيت – کندانسور هوايي – برجهاي خنک کننده مدار باز و بسته(فايبرگلاس – گالوانيزه) انواع هواسازهاي (صنعتي- هايژنيک و ايرواشر) – داکت اسپليت – فن کوئل دکوراتيو و فن کوئل سقفي بدون کابين - فن کوئل کانالي – انواع کولرهاي صنعتي – انواع کوئل هاي صنعتي – انواع يونيت هيترهاي (آبگرم – بخار و الکتريکال)- ايرواشر آپارتماني (زنت) - بويلرهاي آب گرم و آب داغ با پلاک استاندارد.

شرکت هاي عالي بر اساس محصولات عالي ساخته شده اند.

سخن مديرعامل:

تهويه رويال ، تک تک مشتريان خود را ويژه ميبيند و خدمتي ويژه به آنها عرضه ميدارد. از روز اول تا آخرين روز همکاريمان تعهد ميدهيم که همواره براي شما حق انتخاب قائل باشيم، پشتيبانيِ هميشگي، مسئولانه و صادقانه ارائه دهيم. نيروهاي بهروز، توانمند، باانگيزه و پر تلاش بهکار بگيريم و در تمام تجهيزاتمان اصل بهترين کيفيت را رعايت کنيم.تهويه رويال به عنوان شرکتي موفق در خدمات تهويه مطبوع با بيش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندين برج و مجتمع خانگي، اداري و تجاري، هزاران پروژه خانگي و صدها مشتري سازماني را در کارنامه خود دارد .

با مديريت جناب آقاي علي حسيني

آمار و ارقام

8
سالهای فعالیت
14
تنوع محصولات
14
نیرو انسانی
620
مشتریان